İhtiyaç Gir/Destek Ol

İhtiyaç Gir / Destek Ol

 
 
 
 
 
 
 
Projenize yönelik ihtiyaçlarınızı detaylı olarak giriş yapınız.
Destek olabileceğiniz tüm detayları ve miktarları belirtiniz.
IP adresiniz giriş güvenliği açısından tutulmaktadır.
Girişler tarafımızdan onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Girişler tarafımızdan silinebilir veya yayınlanmayabilir.
Size ulaşmamız için e-mail adresini lütfen doğru giriniz.
Bu bilgiler 3. Kişiler ile sizin izniniz olmadan paylaşılmayacaktır. Buraya girilen istekler site ziyaretçileri tarafından karşılanacak istekler olup zaman konusunda tahminde bulunamamaktayız.
26 entries.
Hakan Ulutürk Hakan Ulutürk from Adana wrote on 28 Kasım 2019 at 01:40:
Öğrencilerime bilgisayarsız ve laboratuarsız bilişim sevdirmek istiyorum.
Bunun içinde robotik kodlama yolunun daha etkili olacağı düşüncesiyle çocuklarıma arduiniodan giriş yaptık. Ama okulun maddi imkanı olmadığından uygulama yapacak malzemeleriiz yok. Arduino setlerinden çocuklara 10 kişilik olursa çok yararı olur. Birde kendi robot kitleri izi yapmak için 3d yazıcı olursa çok yol katederiz. Şimdiden ok teşekkürler.
meryem acar meryem acar from ordu wrote on 18 Kasım 2018 at 01:21:
merhaba ordu'nun imkanları oldukça kısıtlı bir ilçesinde görev yapıyorum. öğrencilerimin yeni teknolojilerle tanışmasını istiyorum. ilk etapta makey kiti olmak üzere desteklerinizi bekliyoruz. iyi çalışmalar...
Emine Öztürk Emine Öztürk from Denizli wrote on 7 Kasım 2018 at 12:31:
Merhabalar, ben de bilgisayarbilişimden destek verdiğiniz bilgisini edindim. Okulumda öğrencilerimle bilişimden bir tubitak projesi hazırlamak istiyoruz fakat ne bir setimiz ne de almak için bir kaynağımız var. robotik başlangıç için bir set ya da mesela makey makey set gönderebilirseniz çok seviniriz.
İyi çalışmalar...
Yusuf OKUMUŞ Yusuf OKUMUŞ from MANİSA ALAŞEHİR wrote on 30 Ekim 2018 at 13:24:
Manisa Alaşehir Tepeköy Ortaokulu'nda Bilişim Teknolojileri öğretmenliği yapıyorum Tubitak projemiz için makey makey setine ihtiyacımız vardır.Yardımcı olmanız dileğiyle...
Çiğdem Odabaş Çiğdem Odabaş from Antalya wrote on 26 Ekim 2018 at 12:09:
Bilişim öğretmeni olarak görev yapmaktayım. Öncelikle okullara destek olma duyarlılığı göstermenizden dolayı sizleri tebrik ediyorum. Okulumuzda bilişim sınıfımız yok. Merkeze bağlı bir okuluz ama kısıtlı imkanları olan bir okuluz aynı zamanda. Elimizdeki imkanlarla dersimizi işlemeye, az da olsa kodlama dersi vermeye çalışıyoruz. Bu arada Tübitak 4006 için proje üretmeye çalışıyoruz aynı zamanda. İmkanlar doğrultusunda arduino set almayı planlıyoruz ancak bize bir de tuş yap kiti gerekli. Eğer okulumuza bu yönde bir yardımınız olursa çok mutlu oluruz. İlginiz için teşekkür ediyorum. İyi çalışmalar.
Ayşe HOŞ KARAZEYTİN Ayşe HOŞ KARAZEYTİN from Çanakkale wrote on 23 Ekim 2018 at 14:26:
Merhabalar. Bilgisayarbilisim.net sitesinden buldum adresinizi. Okulumuzda kodlama kurslarında tusyarat setini kullanmak istiyorum. Gönderebilirseniz çok mutlu oluruz Teşekkürler...
ersin kelleci ersin kelleci from adana wrote on 9 Ekim 2018 at 15:08:
Merhaba.Vakıfbank ortaoklu bilişim ve teknolojileri öğretmeniyim.Makey makey setine ihtiyacımız var.Bir set gönderebilirmisiniz rica etsem.
adres:adana çukurova vakıfbank ortaokulu
e.ersin kelleci
Mahmure KAYA Mahmure KAYA from Amasya wrote on 4 Ekim 2018 at 00:50:
Okulumuzda 6. sınıflar için kurs açtım ve ürününüzü denemek istiyorum. Kursa başvuran öğrenci sayısı beklediğimden fazla olduğu için maalesef okul maddi anlamda destek olamıyor.Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim 🙂
Hüseyin Hüseyin from Çorum wrote on 15 Şubat 2018 at 20:51:
Merhabalar bilgisayarbilişim nette yardımcı olduğunuz yazıyordu. Okulumda Scratch eğitimleri vermekteyim Bu dönem ilk defa Arduino eğitime geçmeyi düşünüyorum. Şu anda 2 adet Arduinomuz var tubitak 4006da 1 adet daha alınacak. Köy Muhtarımızdan 1 adet set sözü aldım. sınıflarım 15-25 arasıda değişmekte. Arduino setiniz yeterli değil Rica etsem 1 yada 2 adet temel düzey set gönderebilirmisiniz. (Not:Köy okulunda çalışıyorum)
Öğrencilerimin çalışmaları
1-http://arifegazilioo.meb.k12.tr/icerikler/ogrecilerimiz-kodlama-atolyesi-calismalari_3127445.html
2-http://arifegazilioo.meb.k12.tr/icerikler/2sinif-ogrencileri-icin-carpim-tablosu-ogretimi_4220554.html (TUBİTAK PROJEMİZ)
Ayşegül YANIK Ayşegül YANIK from Kastamonu wrote on 20 Aralık 2017 at 23:45:
Merhaba. Okulumuzda küçük bir kodlama atölyesi hazırlıyoruz. İlçemizde ilk defa bu anlamda bir çalışma olacağı için sizlerin de desteği olursa çok sevinirim. Sayfanızdan Makey makey ürününün yerli üretimi örneğinin olduğunu öğrendim. Kodlamaya girişte öğrencilerimin dikkatini çekmek için bize de bu kitten yollarsanız okulum ve öğrencilerim adına bize destek olmuş olursunuz.
Hasan ARSLANER Hasan ARSLANER from Kocaeli wrote on 7 Aralık 2017 at 09:22:
Merhaba;
Ben bir ortaokulda bilişim teknolojileri öğretmeni olarak görev yapmaktayım. Okulumuzda müzik öğretmeni olmadığı için aynı zamanda müzik derslerine de girmekteyim. Öğrencilerimle birlikte iki dersin birleşimi bir ürün ortaya çıkar istiyorum. Seçtiğimiz proje; Makey makey kiti kullanarak piyano yapımı. Bu nedenle makey makey kitine ihtiyacımız vardır. Yardımcı olursanız bizi çok mutlu edersiniz.
Teşekkür eder, İyi çalışmalar dilerim.
Gökhan ARIKAN Gökhan ARIKAN from Kayseri wrote on 6 Ekim 2017 at 22:54:
Sayın Yöneticlerimiz
Oklumuz Meslek Lisesi ancak ödenek ve sponsor bulamadığım için geçen sene okulumda başlatamadığım maker hareketini sizlerinde desteği olursa bu sene başlatmak istiyorum. Okulumda maker atölyesi kurmak istiyorum. Sizlerden ricam mümkünse 3D yazıcı, ardunio set ve robotik set istiyorum. Yardımlarınız, ilgi ve alakanızdan dolayı şimdiden teşekkür ederim.
SİNEM KARAKEÇİ SİNEM KARAKEÇİ from ANKARA wrote on 7 Nisan 2017 at 23:59:
İyi günler;
mayıs ayında yapılacak olan TUBİTAK projemiz için daha önce Gümüşhanede bi okula gönderdiğiniz tuş takımına(makey makey kiti) ihtiyacımız var.yardımcı olursanız çok seviniriz.projemiz için zamanımız kısıtlı olduğundan en yakın zamanda cevaplarınızı bekliyorum.şimdiden teşekkürler
Admin Reply by: Ali Keşfet
Sinem hocamıza Tuş Yap gönderilmiştir. Çalışmalarınızın fotoğraf ve video görüntülerini bekleriz.
Tuba Taner Tuba Taner from Manisa wrote on 23 Mart 2017 at 02:06:
Merhabalar,
Öncelikle teknoloji geliştirme konusunda ileriye dönük büyük bir yatırım sayılacak böyle bir girişimde bulunduğunuz için teşekkür ederim. Biz Manisa'da bulunan devlet okulumuzda Kodlamanisa projesi çerçevesinde bilişim dersleri veriyoruz. Yıllık ders planımızda scratch, small basic ve 3b model tasarımı konularımız var. Öğrencilerimize yazılımları öğretiyoruz fakat bunları somutlaştırabileceğimiz materyallerimiz malesef yok. Ayrıca her yıl düzenlenen kodlamanisa proje yarışmalarına da yazılım projelerimizle katılım sağlamaktayız. Okulumuza 1 er tane mbot, makey makey ve 3 boyutlu yazıcı ya da herhangi birini sağlayabilirseniz çok minnettar kalırız. Teşekkürler
Mehmet Ali DERİN Mehmet Ali DERİN from AKKAPI ŞEHİT KEMAL YÜZGEÇ ORTAOKULU wrote on 26 Şubat 2017 at 14:39:
robotik projelerimiz için 3 boyutlu yazıcı ihtiyacımız var teşekkürler
Mustafa GÜNEŞ Mustafa GÜNEŞ from Ferhuniye M. Karatay S. No:2 Atatürk And. Lisesi Selçuklu/Konya wrote on 24 Şubat 2017 at 11:41:
Merhabalar...
Öğrencilerim scratch ve makey makey kiti ile piyano yapımı için çalışma yapacak olup, sizlerden ''Makey Makey'' kiti isteğinde bulanacağım. Desteklerinizi bekliyorum.

Saygılarımla.... İyi çalışmalar...
Volkan karahan Volkan karahan from Aksu mahallesi 49. Sokak no:11 merkez/Giresun wrote on 21 Şubat 2017 at 13:38:
Giresun Fen Lisesi olarak kendi imkanlarımızla STEM laboratuvar i kurduk ayni zamanda arduino eğitimi veriyoruz ve çeşitli robot yarışmalarına hazırlanıyoruz bu süreçte en çok 3D yazıcı ihtiyacı duyuyoruz bu konuda destekleriniz öğrencilerimizi mutlu edecektir iyi çalışmalar
Nükef AKSOY Nükef AKSOY from Trabzon Ortahisar wrote on 20 Şubat 2017 at 22:57:
İyi günler, Bilişim Teknolojileri öğretmeniyim, 4 yıldır 5 ve 6. sınıf öğrencilerine code.org, kodmonkey ve scratch ile programlama eğitimleri veriyprum. Bu yıl scratch +ardio eğitimi için başlangıç yapmak istiyorum. Bunun için elimde hiç kit yok. Mankey mankey kitinden 2 tane lazım. En azından örnek oluşturarak öğrencilerin programlama yönünde heveslerini güçlendirmiş olacağım. Şimdiden teşekkürler
Hayriye Güzel Hayriye Güzel from Aydın Karacasu Yenice Ortaokulu wrote on 10 Şubat 2017 at 11:02:
Merhabalar. Ben Bilişim Teknolojileri Öğretmeniyim. Çalışmalarınızı imrenerek takip ediyorum. İlkokul Öğrencileri Bilişimsiz Kalmasın adlı bir projem var ve uygulamaktayım. İlkokul öğrencileri Serbest Etkinlik Derslerinde Bilişim Sınıfına geliyor ve onlarla ders işliyorum. Öğrencilerin bilgisayarya tanışmaları için 5.Sınıfın çok geç olduğunu düşündüğümden böyle bir proje yapma gereği duydum. Ortaokul öğrencilerimle Code.org sitesinden ders işliyoruz. Hem ilkokul hem ortaokul öğrencilerimle yaptığınız çalışmaları ben de yapmak istiyorum ve malzeme açısından desteğe ihtiyacım var. Malzeme temini için bana yardımcı olursanız çok mutlu olurum.
Çalışmalarınızda başarılar dilerim. İyi günler.
Fatih BAŞAÇEK Fatih BAŞAÇEK from Iğdır Merkez İmam Hatip Ortaokulu ,Karaağaç Mah. Fatih Caddesi, Merkez /Iğdır wrote on 8 Şubat 2017 at 09:35:
Iğdır'da okulumuza sene başında müdür yardımcısı olarak atandım. Atandığım günden beri sürekli olarak okulda kodlama eğitimleri hayalini kuruyorum. Kurumlardaki atıl durumdaki bilgisayarlardan 10 bilgisayarlı bir labaratuvar kurduk. Başka neler yapılabilir diye düşünürken projenize rastladım. Aynı fikirde olduğum insanları görmek beni çok mutlu etti. Allah herkesin yardımcısı olsun. Çok şükür bilgisayar olarak eksikliğimiz yok şu an yeterli durumdayız. Onun dışında robotik uygulamalarda kullanılabilecek malzemelerimiz yok. Bu proje ile çok şey başaracağımıza eminim. Herkese kolay gelsin.