“Trolie” El Arabası Kiti Montaj Rehberi

Ali’s Robotics bir teknoloji firması olup özellikle eğitim teknolojileri üzerine yoğunlaşan ve açık kaynak kültürünün gelişimine katkı sağlayan bir misyona sahiptir. Üretimini yaptığı ürünler ile gerek elektronik, gerekse robotik kodlama dünyasının kapılarını aralayarak hemen her yaştan herkesin “maker” hareketine katılarak üretmesine destek sağlamaktadır.

Teknoloji tüketen değil üreten, üretirken tüketmeyen ve ürettiğini bir değere dönüştürebilen nesilleri yetiştirme hedefinde olan “Ali Keşfet” teknoloji eğitim modelini desteklemek üzere yola çıkmış bir ekip tarafından yerli üretimi desteklemek amacı ile kurulmuştur.

Ürünlerimiz farklı yaş gruplarına göre farklı özelliklerde inşa edilebilir ve geliştirilebilir yapıda olup, geliştirme kartları ve eğitim kitleri ile entegre olarak STEAM dünyasına eğlenerek adım atmayı amaçlamaktadır. Doğal malzemelerden üretildiği için boyanabilme özelliğine sahiptir ve yapan kişiler tarafından dilediğince özelleştirilebilir.

Ürün kurulum rehberleri ve videolarının yanı sıra 3 Boyutlu Sanal Gerçeklik (VR) ve artırılmış gerçeklik modelleme dosyaları da paylaşılmaktadır. Maker dünyasına adım atmak için bize katılın hep birlikte öğrenmek için keşfedelim. Bu sevimli etkinlik kiti ile mekanizmalar ve elektrik dünyasına giriş yapacağız. Dairesel hareketin doğrusal harekete çevrilmesi ile hareketin nasıl oluştuğunu öğreneceğiz. Detaylı açıklamalar ve videolar ile sizlere minik robotumuzu nasıl yapabileceğinizi göstereceğiz.

www.alisrobotics.com sitesini ziyaret ederek ilgili dokuman ve videolara ulaşabilirsiniz.

https://www.alisrobotics.com/urun/trolie/

Bu videolarda ilginizi çekebilir

Bu videonun bulunduğu Kanallar

0 0 votes
Değerlendirme
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments