BİZ KİMİZ

Bizler teknolojiyi tüketen değil üreten, üretirken tüketmeyen ve ürettiğini bir değere dönüştürebilen “T jenerasyonu” adını verdiğimiz ve hayatlarında teknolojinin mutlaka yer alacağı yüksek teknoloji neslini yetiştirmek üzere yola çıktık.

AliKeşfet olarak kurulduğumuz ilk günden itibaren inovasyon kültürümüzü sürdürülebilir bir gelecek vizyonuyla yöneterek ülkemizde teknoloji eğitiminde kullanılacak olan dünyanın isim yapmış ürünlerinin daha gelişmiş muadillerini tamamen kendi kadromuz ile tasarım ve imalatını yaparak atölye çalışmalarımızda kullanmayı hedefledik.

Geleceğin teknolojiyle şekilleneceğine, bunun bir seçim değil mecburiyet olduğuna inanarak öğretmen eğitimleri ile başladığımız hayatımıza , öğrencilere yönelik Teknoloji Eğitim Modeli oluşturarak ve bu eğitim modelini kendi öğretmenlerimiz ile öğrencilerimiz ile paylaşarak devam ettik ve etmekteyiz.

Bu doğrultuda yarattığımız Ali’sRobotics markamız ile tüm dünyaya “Eğitim Teknolojileri Araçları” ihraç etmeyi hedefledik.

Tecrübeli kadromuz, yıllar içinde bilgi ve tecrübelerimiz ile yoğurduğumuz müfredatımız ve kendi tasarım ve ürünlerimizi bir platform da bir araya getirerek ” AliKeşfet Teknoloji Eğitim Modeli” mizi oluşturduk.

Son dönemde mecbur kaldığımız Uzaktan Eğitim Modeli için AliKesfet platformuna ilave olarak “AliKesfet TV” dijital ortamımızı da ekledik ve içerik üretmeye devam etmekteyiz.

Öğrenmek için Keşfet